www.odressonline.com adresinden satın almış olduğunu ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla iade/değişim süresi fatura tarihinden itibaren 14 GÜNDÜR.

Değişim veya iadesini istediğiniz ürününüzü anlaşmalı olduğumuz MNG kargo ile ÜCRETSİZ gönderimini sağlayabilirsiniz.

İşlemlerinizinyapılabilmesi için faturanızınön yüzünde bulunan ilgili alanı doldurup, isim ve soyadınızla beraber imzalamanız gerekmektedir.

İnternet mağazasına ait iskonto tutarı uygulanmış faturalarda MAĞAZADAN DEĞİŞİM YAPILAMAZ.

İnternet mağazasından alınan ürünlerin iadesi, sadece internet mağazamız tarafından gerçekleştirilebilir.

İADEİŞLEMLERİ

Siparişinizle birliktetarafınıza gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili alana; iade etmekistediğiniz ürünlerinbilgilerini, isminizi vesoyadınızı doldurarak altta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadeniz gerçekleştirilemez.

Faturanızın arkasında bulunan ilgili alandaiade kutusunu işaretleyip,ürünlerinizi faturanız ileberaber aşağıda belirtilen adresimize MNG Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Gönderi Adresi

KARAAGAC MAH. 750 SK. NO: 3 B MERKEZ/ ERZINCAN

Ücret İadesi

Banka Kartı veya Kredi Kartı ile yapılan ödemelerinizin geri ödeme süresi bankalara göre farklılık göstermektedir. Ödeme bilgilerinizi bankanızdan öğrenebilir ya da hesap ekstrenizden kontrol edebilirsiniz.

Taksitli ödemelerinizde;

-İade tutarının tamamı kredi kartınızın ait olduğu bankaya tek seferde tarafımızca yapılır.

-İade tutarını bir sonraki ekstrenizde + bakiye olarak görebilirsiniz. Bankanız taksit tutarını, seçtiğiniz taksit sayısı kadar ayda kartınıza iade eder.

-Eğer iadeden önce her hangi bir taksit ödendiyse, iadeden sonraki ayda bankanız ödediğiniz taksitlerdeki bakiyenin hepsini yatırır.

Banka kartı (debit kart), EFT ve havale ile yapılan ödeme işlemlerinde geri ödeme süreçleri; işlemin yapıldığı banka kartının, EFT‘nin ya da havalenin bağlı olduğu ya da gönderildiği hesap numarasına aynı gün havale yoluyla geri ödenir.

Havale ile yapılan ödemelerde tutar iadeniz IBAN numaranıza yapılacaktır.

-Kargo ücreti iade edilmez.

DEĞİŞİMİŞLEMLERİ

Siparişinizle birliktetarafınıza gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili alana; değiştirmek istediğiniz ürünlerinbilgilerini,isminizi ve soyadınızı doldurarakaltta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadenizgerçekleştirilemez.

Değişimlerindeki olası fiyat farklılıklarında yada istediğiniz üründeki stok durumuna göre Müşteri Hizmetlerimiz tarafınızla iletişime geçecektir.

Gönderi detayına değişiminize ait sipariş numaranızı eklemenizi rica ederiz.

E-Mail : [email protected]

MNG Kargo Anlaşma No: 4997

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR